fbpx
> > >

Kontrast

Czcionka

+

A

-

Menu

Basia

Basia to koteczka, która została porzucona w kartonie wraz z rodzeństwem.

Jest jedyną dziewczyną w miocie ale wcale chłopakom nie ustępuje w rozrabianiu. Kociaki są już zdrowe, mają ogromne apetyty, ganiają jak szalone:) Po biednych zaropiałych maluszkach nie ma już śladu
Teraz do szczęścia potrzebne tylko domki! Domki odpowiedzialne i niewychodzące bo kociaki psów się nie boją - nic a nic.

Poniżej historia kociaków oraz starsze zdjęcia

Okazało się, że maluchy kotka i 3 kocurki.

Aktualizacja 11 sierpnia 2013

Kociaki, które trafiły do nas z zaropiałymi oczkami mają się dużo lepiej. Pani Jola troskliwie opiekowała się maluchami, no i sami spójrzcie na efekty widoczne na najnowszych zdjęciach dostępnych w galerii. Oczka maluszków wyglądają dużo lepiej, a co najważniejsze - widać, że kociaki czują się duuużo lepiej.

Niestety maluszki zostały zabrane matce za wcześnie - bardzo potrzebują ciepła i opieki. Pani Jola musi zajmować się także resztą fundacyjnych zwierzaków, więc kociaki siedzą w klatce i bardzo tęsknią za towarzystwem. Kiedy tyko słyszą kroki od razu głośno piszczą i przepychają się, żeby być pierwszym w kolejce do przytulania. Trzeba bardzo uważać, bo są już dość szybkie i przez uchylone drzwi od klatki uciekają wszystkie naraz.

Dzieciaki mają przeogromny apetyt, co nas bardzo cieszy. Pani Jola nauczyła je jeść mokrą karmę i teraz maluszki pałaszują już specjalne, delikatne jedzonko, które jest przeznaczone dla kociaków w okresie odstawiania od mleka. Tacki mokrej karmy Royal Canin Pediatric Weaning idą jak przysłowiowe "świeże bułeczki".

Niestety taka specjalna karma to dla nas przy wszystkich innych wydatkach wciąż niemały koszt. Jedna tacka kosztuje zaledwie ok. 5 zł i wydaje się, że to bardzo mało.
Trzeba jednak pamiętać, że maluszki to nie jedyne zwierzaki, które znajdują się pod opieką p. Joli...

Może jest wśród Was ktoś, kto ma zapasy mokrej karmy Royal Canin Pediatric Weaning i chciałby podzielić się z kociakami?

Można również dokonać samemu zakupu (np. przez internet) i przesłać jedzonko pocztą.Na terenie Warszawy możliwy jest odbiór karmy przez naszych wolontariuszy, którzy przekażą ją bezpośrednio p. Joli.

Cały czas można również wspierać Znajdki poprzez wpłaty na konto Fundacji.

Na zdjęciach poniżej widać efekty leczenia. Szkaraby wyglądają dużo lepiej niż na początku.

Logo

Darowizna dla znajdek

Fundacja ZNAJDKI PRZYTULISKO k/Radzymina

Krusze 132  05-240 Tłuszcz

PEKAO S.A.
 konto:  91 1240 1082 1111 0010 4867 8484
Dla przelewów zza zagranicy:


IBAN:  PL91 1240 1082 1111 0010 4867 8484


BIC:    PKOPPLPW


lub PAYPAL  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rozliczenie PIT we współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.

Ta strona wykorzystuje Cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij Politykę Prywatności.

Akceptuję pliki cookie.