fbpx
> > >

Kontrast

Czcionka

+

A

-

Menu

Bazyl

 

14 maja 2013 r. 
Bazyl pojechał dziś do swojego domu razem z Opiekunami, którzy przyjechali po niego aż z południa Polski :) Powodzenia piesku :)

Aktualizacja: 8 kwietnia 2013 r.

Bazyl jest cudowny :) Ma przepiękne, jasnobrązowe oczy, klapnięte uszko i gęste, czarne futro. Wygląda jak niedźwiadek ale pomimo postury misia, to łagodny i bardzo kontaktowy psiak. Uwielbia zabawy z człowiekiem i pomimo swojej siły, bawi się z dużym wyczuciem - nawet kiedy chwyta zębami za ubranie, bacznie obserwuje reakcje człowieka. Ładnie chodzi na smyczy.Oprócz zabawy Bazyl uwielbia śnieg, na którym podczas spaceru lubi sobie poleżeć plackiem w zupełnym bezruchu. Daje ze sobą zrobić dosłownie wszystko, lubi tarmoszenie i przytulanie, rozdaje też radośnie buziaki :) Psiak jest młody i na pewno przyniesie komuś dużo radości. Niestety wcześniejsze przeżycia Bazyla i jego porzucenie przez poprzednich właścicieli sprawiły, że psina nie lubi zostawać sam w mieszkaniu, dlatego najlepiej, gdyby trafił do domu, gdzie stale będzie mogł przebywać w towarzystwie człowieka. Na pewno odwdzięczy się szczerą psią miłością.Bazyl ma około 3 lat, jest bardzo towarzyski i grzeczny. Jest wykastrowany.


 

Ten piękny kudłacz został znaleziony 25 stycznia 2013 r. w Otwocku i do tej pory nie odnalazł się jego właściciel. Piesek otrzymał imię Bazyl - ma około 3 lat, jest bardzo towarzyski i grzeczny. Przed wydaniem do nowego domu zostanie wykastrowany. Bazyl aktualnie jest pod opieką Fundacji Znajdki, ale przebywa w domu tymczasowym w okolicach Warszawy - ponieważ nie mamy już wolnych miejsc, jedynym wyjściem był zakup odpowiednich materiałów na budowę tymczasowego kojca, który został postawiony na posesji domu tymczasowego.Bazyl pilnie szuka domu! 

Logo

Darowizna dla znajdek

Fundacja ZNAJDKI PRZYTULISKO k/Radzymina

Krusze 132  05-240 Tłuszcz

PEKAO S.A.
 konto:  91 1240 1082 1111 0010 4867 8484
Dla przelewów zza zagranicy:


IBAN:  PL91 1240 1082 1111 0010 4867 8484


BIC:    PKOPPLPW


lub PAYPAL  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rozliczenie PIT we współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.

Ta strona wykorzystuje Cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij Politykę Prywatności.

Akceptuję pliki cookie.