fbpx
Pobierz program PIT
> > >

Kontrast

Czcionka

+

A

-

Menu

Maja

Dwa koty perskie zostały same w mieszkaniu. Ich opiekunka w stanie bardzo ciężkim trafiła do hospicjum i na jej prośbę szukamy im nowego domu. Koty od dłuższego czasu były całkowicie same, w zamkniętym mieszkaniu wiec i ich stan jest nieciekawy, szczególnie sierść.

Szylkretowa koteczka bardzo spokojna, w pierwszej chwili wycofana ale da sobie zrobic wszystko. Nie wiemy czy jest wysterylizowana dlatego najpierw przejdzie zabieg usg i jeśli nie była wysterylizowana to oczywiście przed adopcją to zrobimy. Maja ma ok 4 lat. Testy im zrobimy jak tylko się troszkę oswoją z nową sytuacją.

Rudi jest ogromny. Niestety ma w strasznym stanie sierść. Przed nim wizyta u fryzjera bo na pewno odczuwa ogromny ból. Rudi jest bardzo towarzyskim i miłym kocurkiem. Jest wykastrowany. Ma ok 12 lat. Bardzo chcemy znaleźć im wspólny dom bo bardzo przeżyli rozstanie ze swoją opiekunką. Przebywają w okolicach Radzymina.

Poszukujemy wspólnego domu dla tych bidulkow.❤️❤️❤️

Fundacja Znajdki


Logo

Darowizna dla znajdek

Fundacja ZNAJDKI PRZYTULISKO k/Radzymina

Krusze 132  05-240 Tłuszcz

PEKAO S.A.
 konto:  91 1240 1082 1111 0010 4867 8484
Dla przelewów zza zagranicy:


IBAN:  PL91 1240 1082 1111 0010 4867 8484


BIC:    PKOPPLPW


lub PAYPAL  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rozliczenie PIT we współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.

Ta strona wykorzystuje Cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij Politykę Prywatności.

Akceptuję pliki cookie.