fbpx
> > >

Kontrast

Czcionka

+

A

-

Menu

Bąbelek

Bąbelek ma dom
Bąbelek koczował na mrozie razem z dwójką dużych psów (prawdopodobnie rodziców). Dobra dusza zawiadomiła o tym p. Jolę, jednak miejsca w Znajdkach starczyło tylko dla malucha, który na mrozie miałby małe szanse. Maluch był tak zmęczony i zziębnięty, że przespał całą podróż samochodem i cały pierwszy wieczór w przytulisku.
Bąbelek ma zaledwie ok. 3 miesięcy, a już widać, że będzie dużym i masywnym psem (sądząc po domniemanych rodzicach być może w typie psa moskiewskiego stróżującego).
Psiak ma niezwykle zrównoważone i łagodne usposobienie. Pięknie chodzi na szelkach na smyczy i cały czas pilnuje się człowieka. Jak na szczeniaka jest bardzo spokojny, chociaż nie brakuje mu też dziecięcej radości. Na spacerze z wolontariuszami prześmiesznie brykał po śniegu, co i raz tarzając się w nim kołami do góry. Bardzo lubi kontakt z człowiekiem i jest strasznym pieszczochem.
Szukamy dla Bąbelka odpowiedzialnego domu bez malutkich dzieci, który będzie w stanie zapewnić dużemu psu odpowiednią opiekę i przestrzeń życiową. Domu, który pokocha małego Bąbelka i będzie go nadal kochał, kiedy szczeniaczek wyrośnie na duże psisko.


Logo

Darowizna dla znajdek

Fundacja ZNAJDKI PRZYTULISKO k/Radzymina

Krusze 132  05-240 Tłuszcz

PEKAO S.A.
 konto:  91 1240 1082 1111 0010 4867 8484
Dla przelewów zza zagranicy:


IBAN:  PL91 1240 1082 1111 0010 4867 8484


BIC:    PKOPPLPW


lub PAYPAL  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rozliczenie PIT we współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.

Ta strona wykorzystuje Cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij Politykę Prywatności.

Akceptuję pliki cookie.