fbpx
Pobierz program PIT
> > >

Kontrast

Czcionka

+

A

-

Menu

Bolek

Bolek vel Lolek ma dom 

Bolek (brat Lolka i Tosi) urodził się w maju 2013r. Jest typem psiaka „nakolankowego” czyli takiego, który najchętniej nie schodziłby z kolan opiekuna. Ogromny miłośnik pieszczot zakochany w ludziach, psach, a nawet kotach. Niewielki jamniko-podobny przyjaciel, którego obecność wniesie do rodziny ogrom miłości i radości.

 >> Aktualizacja 23 styczeń 2014 <<
Ponieważ Lolek bardziej reaguje na imię Bolek, zdecydowaliśmy, że trzeba chłopakowi zmienić imię na Bolka. Mamy nadzieję, że nowe imię Bolek przyniesie mu szczęście i nowy dobry dom.

>> Aktualizacja 4 styczeń 2014 <<
Lolek nie ma guzów, guzy zniknęły. Były to torbielki po zastrzykach. Lolek jest zdrowy i szuka nowego domu.

>> Aktualizacja 12 grudzień 2013 <<
Lolek ma dwa nowe guzki na boku. Guzki są nieduże i mogą być wykwitem po zastrzykach. Zgodnie z decyzją lekarza trzeba odczekać 1-2 miesiące i obserwować guzki. Jeżeli będą rosnąć trzeba będzie zrobić badania na wapń i fosfor.

>> Aktualizacja 11 listopad 2013 <<
Lolkowi w histopatologii wyszedł wynik, że ma wapnicę guzowatą, ale niestety lekarze nic nie wiedzą na ten temat. Wiadomo tylko tyle, że jest to coś w rodzaju odkładania się wapnia w mięśniach...

>> Aktualizacja 29 październik 2013 <<
Lolkowi powoli goi się rana po wycięciu guza bo miał założony sączek. Wyników badań jeszcze niema. Loluś jak tylko w lecznicy usłyszy człowieka lub zobaczy to strasznie wrzeszczy żeby go wziąć na ręce, taki jest rozbisurmaniony.

>> Aktualizacja 17 październik 2013 <<
Lolek wczoraj miał robione badania krwi a dzisiaj był operowany – usunięto guz obtoczony grubą warstwą tkanki tłuszczowej. Lolek jest trochę tłuściutki i ta warstwa tłuszczu uratowała mu nogę. Do ostatniej chwili nie było wiadomo czy nie będzie trzeba amputować nogi. Guz został wysłany do badań.

>> Aktualizacja 15 październik 2013 <<
Wyniki biopsji guza są bardzo złe. Stwierdzono skupiska komórek nowotworowych pobudzonych do rozplemu. Potrzebna jest natychmiastowa operacja usunięcia guza i przesłanie go do badania histopatologicznego celem postawienia ostatecznego rozpoznania. Lolek nie może czekać! 

>> Aktualizacja 11 październik 2013 <<
Kolejny znajdkowi psiak bardzo potrzebuje pomocy. Lolkowi na pośladku wyrósł ogromny guz, średnicy około 10 cm!! Miał robioną biopsję. Dostaje leki i czekamy na wyniki z laboratorium. 
Tosia bardzo przeżywa chorobę brata i opiekuje się bratem. Dzieciaki są ze sobą bardzo zżyte. Tosia jest nieśmiała i chowała się za bratem, kiedy widziała obok dużego psa. Lolek za to przyjął rolę obrońcy i nie odstępował siostry na krok. Teraz Tosia jest cały czas obok brata. 
Leczenie guza daje poprawę – guz zmniejszył się o 2/3. Czekamy na wyniki biopsji.

----------------------------------------------

Lolek (brat Bolka i Tosi). Piesek jest mały, ma ok. 5 miesięcy (ur. w okolicach maja 2013 r.). Lolek to tłuściutki klusek na krótkich łapkach. Chwile w przytulisku spędza na zabawach razem z siostrą.
Osoby zainteresowane przygarnięciem psiaka prosimy o kontakt:
- 664 821 160,
- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


 

Logo

Darowizna dla znajdek

Fundacja ZNAJDKI PRZYTULISKO k/Radzymina

Krusze 132  05-240 Tłuszcz

PEKAO S.A.
 konto:  91 1240 1082 1111 0010 4867 8484
Dla przelewów zza zagranicy:


IBAN:  PL91 1240 1082 1111 0010 4867 8484


BIC:    PKOPPLPW


lub PAYPAL  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rozliczenie PIT we współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.

Ta strona wykorzystuje Cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij Politykę Prywatności.

Akceptuję pliki cookie.