fbpx
> > >

Kontrast

Czcionka

+

A

-

Menu

Biała 2


Biała ma ok. 7-8 lat, waga ok 12 kg, sierść kremowa krótka. Suczka bardzo dobrze reaguje na inne psy i koty. Jest bardzo miła i bezproblemowa ale zachowuje dystans do ludzi. Biała aktualnie przebywa w domku tymczasowym. tel. 506 084 611

Biała napisała:

"W każdym schronisku są psy, które miały właścicieli i zawsze pozostaje pytanie dlaczego już się nimi nie opiekują? W przypadku Białej była to typowa historia - Biała2 napisała:
Miałam kochającą Panią, spałam na kanapie, fotelu, byłam przytulana. Nagle bez zapowiedzi moja Ukochana Pani odeszła. Do domu wprowadzili się ludzie, którzy mnie nie lubili - przeganiali mnie, nie wpuszczali do domu, aż wygonili na ulicę. Błąkałam się przy domu, bo nie wiedzialam gdzie iść. Czasami ktoś dał coś do jedzenia. Częściej bił lub kopnął, bo jestem stara i brzydka.
Moja wędrówka trwała długo, do czasu aż inna Pani powiedziała: chodż staruszko, znajdziemy ci dom!
Pomimo wszystko byłam smutna, bo kto zechce mnie pokochać - nie ma we mnie nic co sprawia, że ludzie chcą zabrać psa do domu: nie jestem szczeniakiem, nie jestem rasowa, nie jestem piękna - jestem po prostu Biała.
Mieszkam teraz w domu, mam jedzenie i opiekę. Usłyszałam, że to dom tymczasowy i zaczęłam się bać co będzie jak nie znajdę domu stałego?
Czasami starsze psy znajdują domy, może pomożecie ogłosić, że bardzo go potrzebuję. BIAŁA"

Logo

Darowizna dla znajdek

Fundacja ZNAJDKI PRZYTULISKO k/Radzymina

Krusze 132  05-240 Tłuszcz

PEKAO S.A.
 konto:  91 1240 1082 1111 0010 4867 8484
Dla przelewów zza zagranicy:


IBAN:  PL91 1240 1082 1111 0010 4867 8484


BIC:    PKOPPLPW


lub PAYPAL  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rozliczenie PIT we współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.

Ta strona wykorzystuje Cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij Politykę Prywatności.

Akceptuję pliki cookie.