fbpx
> > >

Kontrast

Czcionka

+

A

-

Menu

Elma

***Aktualizacja 09.03.2017r.

Elma od paru miesięcy przebywa w przytulisku, przybrała na wadze i wygląda zdecydowanie lepiej. Począkowo była bardzo przerażona, dopiero po jakiś czasie częściej zaczeła wychodzić z kojca, niestety tylko wtedy kiedy w pobliżu nie ma człowieka. Sunia nieśmiało daje się czasem dotknąć, obszczekuje osoby przechodzące obok kojca, jednak widać, że robi postępy. Praca nad jej zaufaniem do człowieka będzie długa, Elma pozwala się dotykać wyłącznie przez kraty kojca. Mamy nadzieje, że niebawem odzyska zaufanie, a wyciągnieta ręka będzie się jej kojarzyć wyłącznie z głaskaniem.

***Aktualizacja 10.04.2017r. 

Jeszcze długa droga przed Elmą, jednak suczka zrobiła ogromne postępy. Daje się głaskać Pani Joli, która przez ostatnie miesiące stara się zdobyć jej zaufanie. Jak widać na zdjeciach Elma staje się szczęśliwą suczką, która w przyszłości będzie szukała najlepszego domu :)

***Aktualizacja 12.07.2017r. 

ELMA SZUKA DOMU, CHOCIAŻBY TYMCZASOWEGO

Elma przeszła dużą przemianę, sunia stała się radosna i pozytywnie nastawiona do człowieka, nadal uczy się, że ludzka ręką służy jedynie do głaskania :) Gdyby Elma trafiła do domu tymczasowego lub stałego na pewno znacznie szybciej przeszła by okres socjalizacji :) Czy ktoś podaruje jej szansę? 

Przytulisko Znajdki k.Radzymina tel. 664 821 160

***Aktualizacja 15.06.2018r.

Elma, trafiła do nas razem z Edim i Malką około 1,5 roku temu. Zostały zabrane z opuszczonego gospodarstwa, gdzie żyły bez jedzenia i wody, przypięte łańcuchami do prowizorycznych bud. Elma dotychczas była bardzo ostrożna w kontaktach, ma za sobą kilka pierwszych spacerów, do których dopiero teraz udało się ją przekonać :) Jak widzicie po jej uśmiechniętej mordce, spacery sprawiają jej sporo przyjemności, mimo, że pierwsze chwile gdy musi opuścić teren przytuliska nie są dla niej łatwe. Na spacerze Elma jest zupełnie innym psem, ciekawym świata i łatwiej jest jej przekraczać kolejne granice, np, przytulić się do wolontariusza :) Świetnie radzi sobie z chodzeniem na smyczy, pilnuje się opiekuna i co chwila spogląda upewniając się, że jest obok. Szansą dla Elmy byłby dom tymczasowy, który pomógłby jej całkowicie się otworzyć. Jeśli chciałbyś pomóc i podarować Elmie dom tymczasowy, zadzwoń :)

Przytulisko Znajdki k.Radzymina tel.  664 821 160

 

______________________

Elma ma około 4 lata (ur. 2012r.). Trudno słowami opisać co sunia musiała przeżyć w swoim krótkim życiu :( Wieś pod Węgrowem - 3 psy pozostawione po śmierci właściciela. Przywiązane łańcuchem, bez jedzenia i wody.. jak długo tak żyła? Nie wiemy. Przerażona, wychudzona.. nie wiemy czy była kiedykolwiek zaszczepiona. Przyjechała do przytuliska z łańcuchem przy szyi.. nie mogliśmy go zdjąć, była tak wycofana. Na razie Elma nie rozumie nowej sytuacji, nagle znalazła się w nowym miejscu. Niemożliwa jest nawet wizyta u weterynarza.. Staramy się zdobyć choć odrobinę jej zaufania.. Na pewno musi jeść specjalistyczną, wysokokaloryczną karmę, trzeba jej zrobić podstawowe badania oraz przeprowadzić zabieg sterylizaracji..
Przytulisko Znajdki k/Radzymina tel. 664 821 160

 Logo

Darowizna dla znajdek

Fundacja ZNAJDKI PRZYTULISKO k/Radzymina

Krusze 132  05-240 Tłuszcz

PEKAO S.A.
 konto:  91 1240 1082 1111 0010 4867 8484
Dla przelewów zza zagranicy:


IBAN:  PL91 1240 1082 1111 0010 4867 8484


BIC:    PKOPPLPW


lub PAYPAL  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rozliczenie PIT we współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.

Ta strona wykorzystuje Cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij Politykę Prywatności.

Akceptuję pliki cookie.