fbpx
> > >

Kontrast

Czcionka

+

A

-

Menu

Ewa "trikolorka"

Ewa ma dom

Płeć: kotka
Wiek: około 1,5 roku
Zachowanie:

  • akceptuje inne koty ale w stosunku do kotek bywa dominująca
  • uwielbia się bawić
  • śmiała w stosunku do ludzi
    Uwagi:
  • zaszczepiona (posiada książeczkę zdrowia), wysterylizowana
  • korzysta ładnie z kuwety

Ewa to młoda, ok. 1,5 roczna koteczka, która została porzucona w lesie.

Ma przepiękne, puszyste białe futerko z rudo-szarymi łatkami. A już ogonek Ewy to prawdziwe, kolorowe dzieło sztuki. I ma też piękne, duże ślepka. 

Ewa jest bardzo przytulaśna, uwielbia kontakt z człowiekiem i pieszczoty. Stara się zwrócić na siebie uwagę - zadziera łepek do góry, miauczy i patrzy tymi wielkimi oczami.. Na rękach tuli się i mruczy cichutko. Bardzo chciałaby mieć swój dom.

Aktualizacja, 23 kwietnia 2013 r.

Ewa jakiś czas temu wróciła z adopcji.. Zawiódł człowiek, a znowu ucierpiał zwierzak.. :(

Kotka jest przepiękna, bardzo mądra i niezwykle towarzyska - zasługuje na ciepły i kochający dom. Przebywa obecnie w domu tymczasowym w Warszawie.

Wieści z domu tymczasowego:
Ewa jest kontaktowa, wesoła i miziasta, chociaż przez pierwsze dni u nas było widać, że jest też zestresowana kolejną zmianą, nieznanym otoczeniem i obcymi ludźmi.
Teraz Ewunia jest już w pełni zrelaksowana - często drzemie kołami do góry, wystawiając puchaty, biały brzuszek :) Bardzo lubi czesanie, co przy jej mięciutkim, króliczym futerku jest prawdziwą przyjemnością.

To bardzo mądra kotka, nawiązująca ładnie kontakt wzrokowy, reagująca na swoje imię. Bardzo lubi pieszczoty i przytulanie, jednak najbardziej na świecie uwielbia zabawę. Piórka, myszki, kulki z papieru - harce trwają aż do psiej zadyszki z wystawionym ozorkiem :)
Ewa wie też doskonale, w której szufladzie znajdują się zabawki i jak tylko ma ochotę na bieganie prowadzi nas do niej głośno piskając. Lubi też bawić się w mini-berka - ucieka małymi susami, żeby przycupnąć za jakimś przedmiotem, a kiedy się zbliżamy, czmycha w drugą stronę - z ogonem w górze :)

Kotka jest bardzo aktywnym futrzakiem i potrzebuje dużo ruchu, dlatego ze względu na jej żywiołowe skoki w pogoni za piórkami, balkon powinna mieć zabezpieczony. Nie chcemy, żeby polując na przelatujące ptaki lub owady wypadła (jeśli ktoś nie posiada podobnych zabezpieczeń, służymy radą).

Szukamy dla kotki odpowiedzialnego i kochającego domu niewychodzącego, bez małych dzieci.

Więcej szczegółowych informacji o Ewie można uzyskać pod numerem telefonu 604-753-242 (w tygodniu po godz. 18) lub pisząc na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Logo

Darowizna dla znajdek

Fundacja ZNAJDKI PRZYTULISKO k/Radzymina

Krusze 132  05-240 Tłuszcz

PEKAO S.A.
 konto:  91 1240 1082 1111 0010 4867 8484
Dla przelewów zza zagranicy:


IBAN:  PL91 1240 1082 1111 0010 4867 8484


BIC:    PKOPPLPW


lub PAYPAL  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rozliczenie PIT we współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.

Ta strona wykorzystuje Cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij Politykę Prywatności.

Akceptuję pliki cookie.