fbpx
> > >

Kontrast

Czcionka

+

A

-

Menu

Katy

Płeć: sunia

Katy - malutka sunia w typie gończego polskiego trafiła do Przytuliska mając zaledwie kilku tygodni (ur. koniec grudnia 2012 r). Przednie łapki Katy wyginały się na zewnątrz i sunia nie mogła utrzymać równowagi, co uniemożliwiało jej normalne poruszanie się.

Łapki zostały usztywnione, pobrano krew do badania na wapń, fosfor i morfologię. Konieczna była konsultacja u ortopedy. Stan szczeniaczka był wynikiem niedożywienia (braku wapnia i witamin). Po badaniach krwi okazało się, że sunia ma podwyższony fosfor i anemię.

Pani Jola nie nadążała z zakładaniem nowych, usztywniających opatrunków, bo Katy nie przypadło do gustu chodzenie na sztywnych łapkach i zdejmowała je sobie systematycznie. Sunia była karmiona wysokokaloryczną karmą Royal Canin Starter (suchą i mokrą) oraz specjalnym mlekiem dla szczeniąt.

Obecnie Katy ma już ok. 2 miesięcy i zaczęła już hasać bez łusek :)
Troskliwa pielęgnacja i zdrowe żywienie przywróciły szczeniaczkowi siły, a łapki są coraz silniejsze. Katy dokazuje wesoło z sunią Vegą i jest normalnym, pełnym radości szczeniaczkiem :)

Szukamy dla malutkiej Katy odpowiedzialnego domu, który zapewni jej należytą opiekę i prawidłowe żywienie (sunia powinna nadal otrzymywać karmę Royal Canin Starter).

W sprawie adopcji prosimy o kontakt pod numerem telefonu 664 821 160 lub mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logo

Darowizna dla znajdek

Fundacja ZNAJDKI PRZYTULISKO k/Radzymina

Krusze 132  05-240 Tłuszcz

PEKAO S.A.
 konto:  91 1240 1082 1111 0010 4867 8484
Dla przelewów zza zagranicy:


IBAN:  PL91 1240 1082 1111 0010 4867 8484


BIC:    PKOPPLPW


lub PAYPAL  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rozliczenie PIT we współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.

Ta strona wykorzystuje Cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij Politykę Prywatności.

Akceptuję pliki cookie.