fbpx
> > >

Kontrast

Czcionka

+

A

-

Menu

Azja

Płeć: sunia

Uwagi: łagodna

AZJA to starsza, owczarkowata sunia. Widać że los jej nie oszczędzał, wystraszona i roztrzęsiona przebywała tydzień, może dwa w piwnicy rozwalającego się domu.
Wychodziła wieczorami w poszukiwaniu jedzenia. Okoliczni mieszkańcy przeganiali ją, obrzucali kamieniami – niestety ciągle obok nas jest gdzieś taka znieczulica i smutna rzeczywistość - taki brak współczucia dla innej żywej istoty. Przerażona, wychudzona, głodna – tułała się nocami – bo tylko wtedy „LUDZIE” nie mogli jej opluć, kopnąć, uderzyć, przegonić lub nawet zabić….. po co komuś kolejna dorosła sunia, wystraszona – to na łańcuch się nie nadaje, ładna też nie jest bo zwyczajna – po co ma żyć?i dla kogo?

Tylko jedna osoba zdecydowała się jej pomóc – zadzwoniła do p. Joli która natychmiast pojechała po nią, mimo że w przytulisku nie ma żadnego wolnego miejsca, żadnego wolnego kojca na dworze, w domu nawet skrawka wolnego – ale nie zostawiła Azji samej – teraz my nie możemy zostawić p. Joli – Azja została odrobaczona, zaszczepiona, odpchlona oraz wysterylizowana.

Jest łagodną sunią na początku była trochę wystraszona nową sytuacją – ale wie że my chcemy jej pomóc, że szukamy dla niej odpowiedniego domu w którym zazna miłości i będzie kochana do końca swych dni. Może Ty uratujesz Azję i pokochasz ją? DAJ JEJ DOM

 

Logo

Darowizna dla znajdek

Fundacja ZNAJDKI PRZYTULISKO k/Radzymina

Krusze 132  05-240 Tłuszcz

PEKAO S.A.
 konto:  91 1240 1082 1111 0010 4867 8484
Dla przelewów zza zagranicy:


IBAN:  PL91 1240 1082 1111 0010 4867 8484


BIC:    PKOPPLPW


lub PAYPAL  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rozliczenie PIT we współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.

Ta strona wykorzystuje Cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij Politykę Prywatności.

Akceptuję pliki cookie.