> > >
Menu

Rudolf

Rudolf ma dom 
RUDOLF
wiek - 4 lata
waga - 30 kg
chip - tak
kastracja - tak
szczepienie - tak

Rudolf...tylko człowiek zna pojęcie zdrady
Rudolf został wysadzony z auta na leśnym parkingu. Tak po prostu... Najpierw czekał tam wiernie i cierpliwie na swojego „pana”. Potem – coraz bardziej wystraszony, coraz słabszy – zaczął się błąkać w poszukiwaniu jedzenia i ratunku. Ratunek nadszedł, bo Rudi jest bezpieczny i najedzony, ale przecież nie tylko o to chodzi w życiu psa. Pies musi być kochany, potrzebny, musi czuć, że komuś na nim naprawdę zależy. A Rudolf mieszka w psim hotelu, gdzie niestety sporo czasu spędza samotnie w boksie i popada w coraz większe zwątpienie.
Rudi ma ok. 4 lata. Jest sporym psem – waży 30 kg. Jest łagodny i spokojny, garnie się do człowieka i oczekuje jego bliskości. Kiedyś musiał zostać bardzo skrzywdzony, bo boi się podniesionej ręki, kija … Jest jednak gotów zaufać ponownie!
Rudolf jest bardzo grzeczny, umie chodzić na smyczy, reaguje na komendy. Bez problemu funkcjonuje z innymi psami. Jest zdrowy, zaszczepiony, wykastrowany i zaczipowany.
Chcesz się przekonać jak wygląda psia przyjaźń, oddanie i wierność? Psi ideał, czyli Rudi Ci to wszystko pokaże!
Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na wizytę wolontariusza oraz podpisane umowy adopcyjnej. 
Kontakt w sprawie informacji i adopcji:
tel. 514 045 805
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logo

Darowizna dla znajdek

Fundacja ZNAJDKI PRZYTULISKO k/Radzymina

Krusze 132  05-240 Tłuszcz

PEKAO S.A.
 konto:  91 1240 1082 1111 0010 4867 8484
Dla przelewów zza zagranicy:


IBAN:  PL91 1240 1082 1111 0010 4867 8484


BIC:    PKOPPLPW


lub PAYPAL  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ta strona wykorzystuje Cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij Politykę Prywatności.

Akceptuję pliki cookie.