fbpx
Pobierz program PIT
> > >

Kontrast

Czcionka

+

A

-

Menu

Cola

Cola ma dom

Cola ur. sierpień 2013r. Cola jest już zdrowa i gotowa do adopcji -  szuka nowego domu. 

>> Aktualizacja 24.06.2014r <<
Cola po operacji... teraz czeka ją rehabilitacja. Niestety to kosztowna sprawa a w Znajdkach zawsze więcej potrzeb niż środków, ale będziemy się starali pomóc suni aby wróciła do pełnej sprawności.     Dziękujemy wszystkim, którzy nie byli obojętni na cierpienie Coli...

>> Aktualizacja 23.06.2014r <<
Dzięki Wam Cola miała dzisiaj o godz.13 operację łapki!
Wszystko poszło pomyślnie. w łapce został wstawiony drut (pętla), aby kości dobrze się zrastały, oczywiście Cole czeka jeszcze rehabilitacja. Czekamy na fotki od p.Joli.... Dziękujemy za pomoc!

>> Aktualizacja 21.06.2014r <<
Cola złamała nogę w stawie kolanowym. Sunia strasznie cierpi..... Potrzebna jest błyskawiczna operacja - opóźnienie zabiegu grozi tym, że zabieg może nie przynieść efektu i Cola będzie do końca życia miała niesprawną łapkę.
Udało nam się znaleźć ortopedę, który już w poniedziałek specjalnie przyjedzie do kliniki Jatagan i wykona zabieg, niestety Fundacja nie ma na ten zabieg środków :( Jak wiecie fundacja ma długi w lecznicy, staramy się je spłacać w miarę możliwości jednak za kolejne operacje musi zapłacić przed zabiegiem - a taka operacja to koszt 600 zł plus leki czyli ok 1000 zł... jeśli nie uda nam się zebrać środków zabieg może się nie odbyć.
Kochani... pomóżcie nam pomóc suni.... prosi... każda złotówka ma znaczenie...
Jeżeli ktoś mógłby wspomóc Colę, bardzo prosimy o wpłaty na konto naszej fundacji.____
Cola to niewielka sunia urodzona w sierpniu 2013r. W dorosłości może osiągnąć wielkość 50cm w kłębie (na wysokości karku). Ofiara ludzkiej obojętności porzucona w mieście, pośród samochodów i innych niebezpieczeństw. Na szczęście nie wszyscy są ślepi na krzywdę zwierząt -znalazł się ktoś kto przyjął pod dach trzy siostry; Colę, Fantę oraz (wyadoptowaną już) Coffi i zapewnił im opiekę do czasu przyjęcia w przytulisku. Sunie są zdrowe.

Logo

Darowizna dla znajdek

Fundacja ZNAJDKI PRZYTULISKO k/Radzymina

Krusze 132  05-240 Tłuszcz

PEKAO S.A.
 konto:  91 1240 1082 1111 0010 4867 8484
Dla przelewów zza zagranicy:


IBAN:  PL91 1240 1082 1111 0010 4867 8484


BIC:    PKOPPLPW


lub PAYPAL  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rozliczenie PIT we współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.

Ta strona wykorzystuje Cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij Politykę Prywatności.

Akceptuję pliki cookie.